نوشته های خیلی ریییز GitHub
نوشته های خیلی ریییز Rss

۲۴/۷

نوشته شده توسط بیژن | در دسته روزنامه | نوشته شده در 09-09-2017

۲

برنامه این روزام شده این. پا می شم. بدون صبحونه می شینم پشت سیستم برنامه رو باز می کنم. سایتا رو باز می کنم و شروع می کنم به خوندن. ظهر می شه. خسته می شم. پا می شم یه چی از یخچال بر می دارم می خورم. یه نمازم می زنم به کمر و دوباره می شینم ادامه ی کار قبلی. ساعت می شه ۲ نصفه شب. وقت خوابه ولی از برنامه عقبم. به خودم فشار می یارم جبران کنم ولی ناکام، آخرش خوابم می بره.

تقریبا می تونم بگم 24/7 دارم تلاشم رو می کنم که یه کاری جلو بره. ولی خیلی بزرگه خیلی سنگینه. با این حال خیلی دوس دارم بی نقص طراحی شه و بهترین ها برای تک تک قسمت هاش انتخاب بشه. می دونم زمان کم می یارم. می دونم آخرش دیر می شه و خودم ضرر می کنم ولی دوست ندارم حتی یخورده کم و کاستی صورت بگیره.

خلاصه اینکه این رویه زندگیم خیلی ضربه زده به اینجا. خیلی از پستا تو draft گیر کردن. خیلیاشون مثل چیزایی که سره طراحی مدار باتری یادگرفتم به نسبت جذاب شدن اما متاسفانه، انتشارشون به این ماه نمی رسه. امیدوارم به ماه بعد برسه. فقط می ترسم سنگینی درسا اینجا رو هم ازم بگیره.

پ.ن: عکس رو احتمالا رضا یادش هست. ماله سال آخر مانیه برا اون پست معروفه Mani under pressure. مانی ار همون ۱۰ سال پیش عاشق mac بود و بالاخره همین چند ماه پیش رفت اپل. بهش تبریک می گم. امیدوارم من و رضا هم توفیق تلاش کردنو داشته باشیم و بتونیم مثل همیشه ازش درس بگیریم.

نظرات (۲)

Bijan under pressure!
Reza in holiday!

سلام
دیروز با یکی از بچه ها داشتیم پروژه های کارشناسی که پوستر هاش رو توی طبقه همکف ساختمون جدید گذاشتن می دیدیم و صحبت می کردیم. وقتی پوستر پروژه شما رو دیدم با گوشی اومدم ببینم شما دربارش چیزی نوشتید یا نه؟
وقتی دیدم متنتون رو به این فکر می کردم که کار مداوم و بی خوابی کشیدن و مشتاق بودن نتیجه ای جز این پروژه تر و تمیز و درست و حسابی نداره.
دقیقا فرق هم همینجاست که بعضی پروژه ها در حد یک سیمولیشن و یک pcb بود و بعضی ها هم … (البته می دونم خیلی برای پوستر اینا به بچه ها وقت درست و حسابی ندادن ولی خوب تفاوت کسایی که وقت گذاشتن و کسایی که نه کاملا مشهود بود)
هم می خواستم بهتون تبریک بگم برای کار فوق العاده ای که کردید هم خواهش کنم که اگه فرصت دارید توضیحاتی رو هم درباره پروژه کارشناسیتون منتشر کنید

—————
پاسخ:
سلام
کار اونقدر شاخی نکردیم مهندس. آخرشم که دکتر طاهری عنایت کردند و یه نمره خیلی زیبا نثارمون کردن سره داوریشون ولی چشم من تجربیاتم رو توی این کار چه بخش zynq و چه بخش های دیگه حتما مکتوب می کنم.
راستی به دلایلی مجبور شدم یکم کامنتتون رو تغییر بدم. لطفا عذرخواهی من رو بپذیرید.
ممنون