نوشته های خیلی ریییز GitHub
نوشته های خیلی ریییز Rss

Fall in Love with Java

نوشته شده توسط بیژن | در دسته روزنامه | نوشته شده در 04-02-2016

۲

javascriptهه…. تو دبیرستان یادمه ۱۴ ۱۵ زبون برنامه نویسی بلد بودم. جواد هم بهم می گفت بیژو، مسلط به ۱۵ زبون نیمه جون دنیا. زبون یاد گرفتن کار خیلی آسونی هست و می خوام بهتون بگم که اگه یه زبونی رو جدیدا زیاد اسمش رو می شنوید و یا مثلا کارهای جالبی ازش می بینید معطل نکنید خودتون رو. برید تو یکی دو هفته یاد بگیریدش

منم بین collection زبون هام یه جاوا script کم بود که سره یه کاره کوچیک تصمیم گرفتم یاد بگیرمش. شکی درش نیست که زبون قشنگی هست. و تو حدود کمتر از ۲۴ ساعت می شه کاملا بهش مسلط شد. گذشته از بحث های تکنیکالش، جاوا اسکریپت به کمک library های کناریش می تونه خیلی سریع برنامه های چند هزار خطی رو به چندین خط تبدیل کنه. البته برای رسیدن به این، زور های خیلی زیادی توی پشت قضیه زده شده که یه مرور می ریم روشون.

ختم آموزش

نوشته شده توسط بیژن | در دسته روزنامه | نوشته شده در 27-01-2016

۲

pawn-reflecting-in-a-mirror-as-a-kingامتحان ها هم تموم شد. پروژه ها هم تموم شد. جالبه که هر سال یکی دو بار امتحانا تموم می شن ولی بازم هر بار یه حس جدیدی به آدم القا می کنن. ترم جالبی بود این ترم. به قول قایدی خیلی ها رو شناختیم. منم تصمیم گرفتم که زیاد role آدم خوبه رو بازی نکنم و تو مواردی هم از گزینه رد استفاده کنم.

تو پست قبلی گفته بودم دیگه از زندگی شکایت نمی کنم…. راستیتش با خودم یه دو دو تا چهار تا کردم دیدم من آدم غر غرویی هستم و اینطوری نمی شه. از این به بعد هم می خوام تا می تونم اینجا خون گریه کنم اونم از نوع آبیش.

اینم آخرین پست آموزشی خاکبرسری هس که می نویسم.