نوشته های خیلی ریییز GitHub
نوشته های خیلی ریییز Rss

سلام دنیا

نوشته شده توسط بیژن | در دسته معرفی نامه | نوشته شده در 13-02-2012

۱

سلام به همه ی جهان اینجا

ورد پرس قدرت گرفته از پی اچ پی و لینوکس و برپایه نرم افزار های آزاد است

!به امید پیروزی متقین

فلسفه من و اینجا

نوشته شده توسط بیژن | در دسته معرفی نامه | نوشته شده در 31-01-2012

۴

از زمانی که یادم می یاد حافظه خوبی نداشتم. همه وسایلم رو جا می گذاشتم. شعر ها رو به زور حفظ می شدم و کلا انگیزه ای هم برای عوض کردن اوضاع نداشتم. اگرچه بهم گفته بودن هر چی کمتر از حافظه ام استفاده کنم اون هم شرور تر می شه ولی کاری نمی شد کرد چون عادت کرده بودم حافظه رو دور بزنم. برای وسایلم چک لیست درست می کردم درس هام رو خلاصه نویسی می کردم و خلاصه خودم رو به هر دری می زدم تا از چنگ حافظه پلید فرار کنم… سال ها گذشت و بیژن کوچولو قصه ما چیزهایی که یاد می گرفت زیاد و زیاد تر می شد و از اونجا که حافظه بزرگی نداشت تصمیم گرفت یه فکری هم برای این مشکل جدیدش کنه.

و این طوری، اینجا شکل گرفت…

اگه یادتون باشه اینجا رو اوایل دانسته ها و نادانسته های روزانم پر می کرد. یه مدتی سپری شد و منم گیر یه سری رفیق مریخی افتادم و نگاهم به زندگی عوض شد. غرغر هام شروع شد و کم حافظگیم بهونم شد تا فلسفه اینجا رو لا به لای برگ های خاک و خور خورده تاریخ گم و گور کنم و بلاگ رو  تبدیل کنم به محلی برای لاگ کردن تفکرات کوچیکم نسبت به دنیای اطراف.

تفکراتی که خوب یا بد، درست یا نادرست، برام ارزشمند هستن و دوست دارم همیشه و هرجا برام در دسترس باشن. تا اون زمانی که از همه کس و همه جا ناامید می شم و حال نه تو رو داشتم نه خودم رو، یه سر بیام اینجا و مرور کنم با خودم که کجا بودم و چطور شد که من، من شدم.